Вагітність – важливий період у житті жінки. У цей час їй потрібно відмовитися від більшості своїх звичок, улюбленого одягу та взуття. Якщо раніше вона ходила на високих підборах, то під час вагітності їй доведеться відмовитися від старого взуття та придбати нове.

Але як правильно його обрати? На що потрібно звернути увагу? Звичайно на якість речі, її зовнішній вигляд – висоту підборів, підошви.

У першу чергу, жінці неможна носити взуття на високих підборах, але це не значить, що їх зовсім не повинно бути. Краще всього обирати взуття на підборах заввишки не більше 5 см. Крім того, каблук повинен бути широким, або, як варіант, можна обрати взуття на танкетці. Улітку досить вдалим рішенням будуть які можна балетки купити на невеличких підборах, а взимку підійдуть чоботи на танкетці.

Не слід купувати взуття на плоскій підошві, бо воно може привести до розвитку плоскостопості. Важливо звернути увагу на товщину підошви. Бажано, щоб вона не була тонкою, бо інакше жінка будете відчувати навіть дрібні камені, які досить часто бувають на дорогах, але й занадто товстою вона не повинна бути.

Узимку слід купувати чоботи з рельєфними підошвами щоб запобігти травм під час ожеледиці.

Слід пам’ятати, що під час вагітності ноги досить часто набрякають, тому слід обирати взуття на пів розміру більше, ніж зазвичай. Приміряючи обов’язково пройдіться, перевірте, чи легкі кроки у чоботах чи балетках, наскільки вільно почуває себе нога.

Краще за все міряти взуття у другій половині дня чи навіть увечері. Причина у тому, що під кінець дня ноги набрякають і отримані результати перевірки будуть більш достовірні.

Звертати увагу потрібно й на те, з чого саме зроблено взуття. Краще за усе, якщо це буде натуральна шкіра, тканина або інший матеріал, який дозволить дихати ногам. У виробах з шкірозамінника нога буде пітніти, що може привести до утворення мозолів та інших неприємних болячок.

Найкращій вибір для вагітних – спортивне взуття, жіночі балетки, кросівки, легкі чоботи на невеличкій танкетці. Вони фіксують ногу, не травмують її.

Жінці слід пам’ятати, що у період вагітності важливо обирати зручне, надійне високоякісне взуття, яке можна буде з легкістю надівати та знімати не нахиляючись при цьому. Правильний вибір взуття допоможе уникнути проблем не тільки зі своїм здоров’ям, але й зі здоров’ям майбутнього немовляти.

от admin