Творчість — найкращий спосіб формування різносторонньої особистості. Саме творчість допомагає дитині розвинути уяву, покращує логічне мислення, вчить стриманості та цілеспрямованості.

Розвинути творчі здібності дитини можна, виготовляючи вироби своїми руками. Чимало яскравих сувенірів, які ми бачимо у вітринах магазинів, купувати немає жодного сенсу — їх можна зробити самим.

Вироби своїми руками прищеплюють дітям любов до прекрасного, допомагають знаходити нестандартні рішення складних завдань та розвивають увагу. Ось чому так важливо вчити дитину виготовляти творчі роботи з найменшого віку. Ідеї виробів можна черпати зі спеціальної літератури для дітей, або ж в інтернеті.

Звичайно, спочатку, щоб зробити той чи інший виріб, дитині знадобиться допомога батьків.  Але з часом у неї з’являться власні ідеї, і, будьте певні, Ваш малюк самостійно почне вигадувати нові образи і створюватиме креативні речі.

Асортимент виробів своїми руками найрізноманітніший, їх можна виготовляти з природних матеріалів, полімерної глини, пластику, паперу тощо. Головне — бажання та побільше фантазії.

Розмальовки

У кожній людині з народження закладений певний талант (хтось міг би стати знаменитим художником, а хтось — вправним лікарем чи найкращим спортсменом). Саме тому так важливо не лише вчасно відкрити в собі здібності, але й розвинути їх. Для того, щоб зрозуміти, чи має дитина схильність до творчості, вона повинна спробувати себе в різносторонній діяльності, в тому числі повчитися самостійно виготовляти вироби своїми руками. Важливо пам’ятати, що робити це малюк повинен разом із батьками, які, подаючи йому хороший приклад, є своєрідним авторитетом для ще не сформованої особистості.

Особливої уваги батьків, що піклуються про гармонійний розвиток своєї дитини, заслуговують розмальовки онлайн, які так полюбляють юні художники. Онлайн розмальовки чудово розвивають творчі здібності дитини, відчуття смаку та дрібну моторику руки за допомогою комп’ютерної миші. А ще — сприяють естетичному вихованню дитини.

Дитячі  розмальовки онлайн — одне з найулюбленіших занять дітей, яке не потребує значних зусиль та водночас є цікавим і корисним. За допомогою таких розмальовок онлайн малюки дізнаються про далекі країни, невідомих їм раніше тварин, знайомляться з таємницями рослинного світу. Часто такі флеш-ігри містять зображення улюблених казкових героїв, розфарбувавши яких дитина може внести щось своє до рис характеру персонажа, або виразити у малюнку приховані емоції чи бажання.

Тож, якщо у Вас є доступ до мережі інтернет, обов’язково спробуйте спільно з дитиною зробити виріб своїми руками — ідей для втілення Ваших задумів у мережі знайдете безліч. Без сумніву, таке заняття неодмінно сподобається і Вам, і Вашій дитині.

от admin